Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Splávky

Kategorie

Výrobce

Splávky

Nejen ženy, ale i muži mají svoji bižuterii a to v rybářské podobě. Je to několik drobností, bez kterých bychom nemohli vyrazit na žádný lov. Jednou z těchto drobností je i obratlík, který je nenahraditelnou spojkou vlasce s návazcem.

Avšak si musíme uvědomit, že při některých metodách lovu, například při lovu feederem může náš obratlík působit spíše negativně. Proto je důležité uvědomit si, jestli nám v danou situaci obratlík spíše neškodí, i když se jim jejich velká výpomoc nemůže upřít. V rybářských potřebách jsou též důležité karabinky, karabinky s obratlíkem, kroužky aj. Toto všechno jsou ty drobné kovové součásti, které jsou nezbytné pro rybáře, jelikož jsou to koncové části, které ve výsledku určují náš úspěch či neúspech. Proto vám náš e-shop rybářských potřeb nabízí z těchto věciček několik druhů, různých tvarů a barev, aby jste si měli z čeho vybírat.

Abychom zabránili kroucení se vlasce, používáme v rybářských potřebách obratlíky. Nejmenší čísla obratlíku jsou vhodná při plavené a pro spojení vlasců a návazců, nebo se také nechají použít při lovu feedrem. Nabízíme vám také pevnější obratlíky, které využijete především při lovu lovu kaprů při položené. Samozřejmě jsou tu u ty největší obratlíky, které uplatníte nejen při lovu sumců, ale můžete s nimi vyrazit na moře.

Další pomocnicí pro rybáře jsou karabinky samostatné, nebo v kombinaci s obratlíky. Karabinky jsou výhodné zejména pro rychlé spojování, či rozebrání koncové sestavy. Více využívaná karabinka je právě v kombinaci s obratlíkem. Oceníte ji, když budete vyměňovat vláčecí nástrahy, třeba při nočním lovu úhoře.

Neopomeneme ani spojovací kroužky, jež slouží ke spojení vlasců, či ke spojení vlasce s návazcem.

Věříme, že v našem rybářském obchodě si i Vy vyberete svoji „bižuterii“ a budete s ní spokojeni. Náš e-shop rybářských potřeb vám zajistí kompletní servis a poradenství. Těšíme se na Váš nákup!