Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Rybářské pruty

Kategorie

Výrobce

Rybářské pruty

Bez kvalitního rybářského prutu, zlatou rybku neulovíš. Proto je tu pro vás náš e-shop s rybářskými potřebami. Zde naleznete ten pravý, přímo pro vás.

Chcete, aby Váš rybolov nebyl pasivní? Pak zvolte naše feedrové pruty a uvidíte, že nudit se opravdu nebudete. Nebo chcete zažít při lovení „match“? Od toho tu pro vás máme matchové pruty, se kterými bude váš lov připomínat sportovní zápas.

V našem sortimentu rybářských prutů naleznete i pruty teleskopické od firem CORMORAN, DAM,Esox, které využijete pro lovení kaprů, ale i dravých ryb.

Na lov největší české ryby však musíte vyrazit jak jinak, než se sumcovým prutem. Proto vám nabízíme rybářské pruty od firmy Mantikor, Mivardi a Sportex, které vám zajistí, že sumec bude Váš!

Chystáte se rybařit v Norských fjordech, nebo plánujete adrenalinovou dovolenou ve Španělském Ebru? Pak si na tutu cestu nezapomeňte z našeho e-shopu vybrat správný mořský prut, se kterým zdoláte na moři i extrémní zátěže.

Pokud jste začátečníci, není nad to, mít mezi první trofejí pořádného kapra. Chytání kaprů je jedním z nejoblíbenějších druhů rybaření. Proto vám v našich rybářských potřebách nabízíme kaprové dělené pruty od firem jako jsou: CHUB,Greys, DAM,JRC, Sportex a další…

Dalším oblíbeným způsobem rybolovu je přívlač, proto v našich rybářských potřebách nalezneze přívlačové pruty, se kterými můžete vyrazit na lov štik, pstruhů či candátů. S těmito pruty nebudete u vody nikdy mrznout, jelikož přívlač vyžaduje pohyb

Doufáme, že Vás naše nabídka rybářských prutů zaujala a každý si tu najde prut dle svých potřeb. Náš e-shop s rybářskými potřebami je tu proto, aby Váš čas, který ztrávite u vody byl komfortnější a vy měli na kontě další trofeje!

S jakýmikoliv Vašimi dotazy kontaktujte náš e-shop, zaručujeme vám kompletní servis a odborné poradenství.