Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Rybářské háčky

Kategorie

Výrobce

Rybářské háčky

Rybářský háček je neodmyslitelnou součástí rybářského prutu, proto vám náš e-shop s rybářskými potřebami nabízí široký výběr háčků.

Rybářský háček se připevňuje uzlem na vlasec a tak se docílí toho, aby se ryba udržela a vy jí mohli vytáhnout z vody. Háčky vám nabízíme i bez protihrotu, někteří rybáři je preferují, protože jsou o moho šetrnější a ryby tak mají větší možnost uniknout.

Rybářské háčky se rozdělují podle počtu hrotů na jednoháčky, což je nejvíce typický druh, který se preferuje při lovu nedravých ryb. Pak jsou dvoj- a trojháčky, které jsou právě už pro ty dravé ryby, jsou také účinnější než háčky s jedním hrotem, pokud chcete mít jistotu, aby vám rybka neuplavala.

Jestliže je vaše ryba dravá, tak je potřeba z jednoháčku přejít na trojháček. Na našem e-shopu vám nabízíme trojháčky od firem jako Owner a Venturieri. Jsme si jisti, že s našimi háčky budete spokojeni.

E-shop RYBÁŘ KŘEPELKA vám zajistí kopletní servis a poradenství, proto ses  jakýmkoliv dotazem obraťe na nás, rádi vám na něj odpovíme.