Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Podběráky a vezírky

Kategorie

Výrobce

Podběráky a vezírky

Náš e-shop rybářských potřeb vám nabízí velký sortiment podběráků, které jsou určeny pro závodníky, ale i pro ostatní rybáře, kteří loví speciálními sestavami. Podběrák je velmi dobrý pomocník při vašem lovu na střední a malé rybky. Způsob jakým je síťka šita, umožňuje rybáři rychlé a pohotové odebírání a vytahování ryb z vody. Součástí rybářského podběráku je i plovák, který by vám ve výbavě chybět opravdu neměl, pokud jste na lodi a nechcete, aby se vám podběrák utopil.

Dále tu pro vás máme i podběrákovou tyč, která je pro vás při lovu velmi důležitá. Můžeme vám nabídnout univerzální tyče, které jsou silné a vhodné pro kaprařinu, nebo naopak super tenké a silné karbonové tyče pro rychlé nabírání ryb.

Ani vezírek nemůže chybět ve vaší rybářské výbavě, pokud jste závodníci a nebo rybářům, kteří se chtějí pochlubit kolik jsou schopni ulovit ryb. Vezírky jako podběráky jsou vyrobeny z bezuzlíkové síťoviny s mikroočky. Ve spodní části vezírku je materiál ještě více hustší, aby se zabránilo k poškození ryby. Výztužné kruhy jsou často vyrobené z oceli, které mají za cíl držet vezírek pod vodou.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám vaše dotazy zodpovíme a poradíme. Příjemné nakupování přeje e-shop RYBÁŘ KŘEPELKA.