Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Nástrahy na přívlač

Kategorie

Výrobce

Nástrahy na přívlač

V dnešní době je na našem trhu veliké spektrum umělých nástrah, a ty se dělí do několika základních typů a proto i náš e-shop vám nabízí k výběru z několika kategoríí umělých návnad. Umělé nástrahy jsou vyrobeny z mnoha materiálů, jako jsou například dřevo, kov či plast a slouží k rybolovu dravců. Každý z vás si v našem e-shopu rybářských potřeb určitě vybere tu správnou, dle svých požadavků.

V prvé řadě rybářských umělých návnad tu máme nástrahy gumové, které mají své favority jako kopyta ripery či shady hlavně ve větších velikostech. Ve výběru opět záleží na tom, co se chystáte jít lovit.

Do umělých nástrah jsme zařadili i jigové hlavy, které se řadí k měkkým nástrahám. Jigovou hlavu volí snad každý typ rybáře, ať už preferuje typickou hlavu s nálitkem nebo bez. Najdou se i rybáři, kteří rádi zkouší nové věci a tudíž i u nástrah jako jsou jigové hlavy,najdou nějaké ty specialitky.

Asi možná nejznámější a nejvíce používanou umělou nástrahou je Wobler (z anglického wobble – kolébat se, houpat se). Tento druh umělé nástrahy se využívá v lovení dravých ryb přívlačí. Výroba wobleru je různorodá, používají se materiály jako dřevo, balsa a různé plasty. Návnady wobler velmi napodobují různé typy rybek, ať už tvarem, či barvou, které slouží jako potrava pro dravce. Hlavní součástí wobleru je tzv. lopatka, která se nachází v přední části, této umělé nástrahy, díky ní se při vedení vodou kolébá, houpe z jedné strany a druhou a též určuje, jak hluboko se ponoří do vody. Čím je lopatka větší, tím víc se nástraha zanořuje do větší hloubky. Woblery se dělí na plovoucí, vznášivé a potápivé.

Pokud hledáte nejlepší umělé vláčecí nástrahy, tak sáhněte jednoznačně po třpytce od firmy Mepps, které vám nabízí náš e-shop! Každý ví, že pro rybu je vizuální imitace pronásledované kořisti to nejdůležitější, už jen proto jsou třpytky efektivní a působí pro rybu velmi přitažlivě. Firma Mepps pracuje na výzkumech, které jsou perfektně sjednocené s biologií ryb, proto náš e-shop rybářských potřeb nabízí výrobky právě od ní, tak neváhejte a nakupte u nás! A neméně důležitou firmou, se kterou spolupracuje náš e-shop je firma Mapso.

S jakýmkoliv dotazem nás kontaktujte, zařídíme vám kompletní servis.