Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Nástrahy a krmení

Kategorie

Výrobce

Nástrahy a krmení

Chystáte se na ryby a hledáte vhodné krmení a nástrahy? V našem e-shopu naleznete veliký sortiment tohoto zboží , proto nečekejte a nahlédnětě do naší nabídky krmiv.

Jaká je nejúspěšnější nástraha? Každé roční období, každá ryba a samozřejmě rybolov si vyžaduje svou specifickou nástrahu.

Method mix je rybářské krmení spíše pro lov kaprů pomocí krmítka, ale nejen pro ně. Je to účinné krmení vhodné především na krátkodobé výpravy.

Náš e-shop vám nabízí i partikly jakožto částice, které jsou důležitou součástí rybářksých návnad. Hlavní cíl tohoto krmení je, že rybku zadrží na zakrmeném místě. Proto se mezi rybáři této nástraze říká „zarážka“.

Dalším rybářským krmivem pro ryby jsou pelety. Kapří pelety se používají jako boilies. Pelety jsou tvořeny za účelem krmení ryb, které jsou chované v zajetí nebo pro vysazení do soukromých revírů. Toto rybářské krmivo vydrží delší dobu než se rozpustí a je trvanlivé.

V našim rybářských potřebách naleznete i atraktory, které se používají pro zvýšení atraktivity, to působí na jejich smyslové a čichové receptory.

Jednou z hlavních rybářských nástrah je boilies, je to krmení z vařeného těsta a dalších přísad. Boilies patří v dnešní době jako nejpoužívanější rybářské krmivo především na kapry. Boilies jsou vyrobeny tak, aby na sebe nalákali větší ryby a ty malé rybky spíše odradili.

Pokud se tedy chystáte na kapry, tak tu pro vás máme rohlíkové boilies, nebo plovoucí boilies, které mají tu vlastnost, že se vznáší u dna, a tak lákají kapry za svou potravou.

Náš e-shop vám nabízí i těsta, dipy a další různé přísady, díky kterým bude vaše rybářské krmení pro ryby ráj.

Díky našim produktům vám nebudou stačit pruty a vlasce, každá ryba vám je utrhne!

Pokud máte nějaké dotazy, nebojte se na nás obrátit, náš e-shop rybářských potřeb Vám poskytne kompletní poradenství a servis. Doufáme, že si tu každý z vás přijde na své!