Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Mořský program

Kategorie

Výrobce

Mořský program

Mořský rybolov je pro každého rybáře jako jeden z nejlepších zážitků, kdy se plavíte po moři a čekáte na ty největší úlovky, co se jen v moři najdou! Proto vám představujeme mořský program, ve kterém naleznete potřebné rybářské načinní pro mořský rybolov.

Pokud jste ještě neslyšeli co je to pilker, náš e-shop rybářských potřeb vám to osvětlí. Pilker se používá v mořském rybolovu a to zejména v Norských fjordech, ale nejen tam. Je to koncové závaží a my vám jej nabízíme v rozmezí hmotnosti 300-600g a to v ve stříbrné barvě, ale i v jiných barevných variantách. Pilker je umělá nástraha, která se používá ať už samostatně, nebo v kombinaci s mořskými návazci, pro sportovní rybolov.

Jak se už výše zmiňujeme, pilker je vyroben z lesklého kovu a je ošetřen tak, aby byl odolný vůči slané vodě. Jejich hmotnost se pohybuje od několika málo gramů, tyto pilkery se používají do mělké vody, až po poměrně těžké pilkery, které jsou právě vhodné do hloubek pro mořský rybolov.

Co se tvaru týče, je to velmi různorodé, avšak asi nejvíce typické je tvar rybky, ty vytváří pod vodou vlnky a tím pak na sebe lákají pozornost všech dravců ve vodě.

Sortiment mořských návazců se dělí podle toho jak jsou ryby velké, na malé ryby jsou to sleďové návazce, na střední velikost jsou návazce makrelové. A pro ty největší úlovky jsou námi nabízené treskové návazce. Na velikosti ryby záleží opravdu hodně, jelikož díky ní odpovídá samotná konstrukce návazce. Takže při výletech do Norska, kde se na určitých místech chytají velké ryby, musíte zvolit návazec na tresky, který vám nabízíme z velkého sortimentu. Při špatně zvoleném druhu návazce riskujete, že větší ryba na malém návazci vám ho poruší nebo dokonce přetrhne.

Náš e-shop vám zaručuje kvalitu a nejlevnější produkty. Proto neváhejte a nakupujte u nás! Pokud máte nějaké dotazy, napište nám a my vám rádi vše zodpovíme. Nabízíme vám kompletní servis a poradenství. Přijemné nakupování váš e-shop RYBÁŘ KŘEPELKA.