Nyní akce! Při nákupu získáte až 300,-kč dárek! Více informací najdete zde.

Brodící kalhoty,holínky

Kategorie

Výrobce

Brodící kalhoty,holínky

Máte rádi kvalitní výbavu rybářského oblečení a rybářských potřeb? Pokud, ano, tak jste tu správně! Náš e-shop vám nabízí kvalitní brodící kalhoty nebo-li, jak se mezi námi rybáři říká „prsačky“. A samozřejmě se správný rybář neobejde bez holínek. Rybářské holínky jsou nedílnou součástí rybářského oblečení, každý z vás jistě ocení (kór v nepříznivém počasí), když jsou rybářské boty z kvalitního materiálu. Jestli hledáte tyto rybářské potřeby , tak vás můžeme potěšit – vše máme v nabídce!

Dobrá volba při výběru rybářských neoprenových kalhot je záležitostí vkusu a především záleží na vašich potřebách. Neoprenové prsačky jsou vhodné, pokud se chystáte do větší hloubky. Nemusíte hlídat hladinu vody, tudíž se nemusíte bát, že by vám v prsačkách nateklo do bot.

Pokud vám to hladina vody dovoluje, doporučujeme vám nahlédnout i na naše brodící boty, neboli holínky. Lépe je totiž vysušíte Avšak pokud chcete raději jistotu že dojdete domů suchou nohou, zaměřte se na našem e-shopu na brodící kalhoty.

Se všemi Vašimi dotazy se obraťte na nás, rádi Vám zodpovíme každý váš dotaz a zaručujeme vám kompletní poradenství. Přejeme hezké nakupování na našem e-shopu!